Zpět na přehled

Prodej stavebního pozemku 1.282 m2 Svatý Jan - Hrachov

Evidenční číslo: 1241
Adresa: Hrachov, Svatý Jan, Příbram
Cena: 2 884 500Kč
2 884 500Kč

Popis nemovitosti

Prodám krásný rovinatý stavební pozemek o výměře 1.043 m2 + id. 1/3 z příjezdové cesty o výměře 718 m2 (celkem 1.282 m2) na okraji Hrachova, v obci Svatý Jan. Pozemek navazuje na obytnou zástavbu a je obklopen hezkou přírodou.
V nabídce jsou celkem 3 stavebné parcely včetně příjezdové cesty. Elektřina je přivedená ke každému pozemku. Možnost napojení na vodovod a kanalizaci, které jsou na hranici pozemku. Zastavitelnost parcel je 35 %. Lze stavět rodinné domy se sedlovou nebo valbovou střechou o dvou nadzemních podlažích do výšky 10 m. Pozemky jsou značeny v platném územním planu jako SV smíšené obytné venkovské.
Hlavní funkční využití: stavby pro bydlení rodinné domy.
Přípustné funkční využití: stavby dopravní a technické infrastruktury a stavby doplňkové, související s hlavním využitím plochy.
Podmíněně přípustné funkční využití: stavby pro bydlení bytové domy; školská zařízení, kulturní zařízení, sportovní zařízení, zdravotnická a sociální zařízení, církevní zařízení, ubytovací zařízení (do kapacity 50 lůžek), zařízení veřejného stravování, obchodní zařízení a zařízení služeb (do kapacity 300 m2 hrubé podlažní plochy).
Podmínkou je, že nesmí být v rozporu s hlavním funkčním využitím, nesmí nijak narušit stávající charakter území a nesmí nijak snižovat svým provozem stávající obytný standard území.
Lze koupit víc stavebních parcel nebo i navazující nestavební část této parcely. Celková výměra parcely je 7.924 m2, z toho 3.847 m2 jsou stavebné. O změnu územního plánu lze požádat za cca 4 roky, a proto z investičního hlediska je to velice zajímavý obchod. Při koupi víc než jedné parcely lze jednat o ceně.
Hrachov se nachází se přibližně 60 km od Prahy, 23 km od Příbrami a 12 km od Sedlčan. Veškerou občanskou vybavenost najdete v Sedlčanech. Ve vsi se nachází knihovna, sbor dobrovolných hasičů, hospoda a obchod. Funguji zde 2 dětské tábory. Poblíž jsou známé Hřiměždice, kde probíhají každoročně high jump závody. Nedaleko je zátoka Zrůbek, kde se říčka Brzina vlévá do Vltavy.
Pro více informací či prohlídky jsem Vám plně k dispozici.

Základní údaje

Evidenční číslo1241
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena2 884 500
Měna

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaHrachov, Svatý Jan, Příbram
AdresaSvatý Jan, Hrachov
GPS latitude49.66551103
GPS longitude14.29534663

Vlastnosti, volby

Umístění v obciOkraj obce
Elektro400V, 230V

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Strahil Antonov